Speedboatem na ostrov Nusa Penida

Bali
Celodenní
čeština, angličtina
Skalní výstupek na pláži Kelingking Beach

Popis

Vyražte s námi speedboatem na nezapomenutelný výlet na ostrov Nusa Penida, který se nachází v blízkosti Bali. Tento výlet nabízí zážitek v krásné a nedotčené přírodě s úchvatnými plážemi, křišťálově čistými vodami a nádhernými výhledy na oceán. Celodenní výlet na ostrov Nusa Penida je ideální volbou pro ty, kteří chtějí na Bali vidět něco nového a unikátního. S českým průvodcem se budete cítit bezpečně a pohodlně během celého výletu.

 

Ostrov Nusa Penida je malý a v dnešní době už turisty hojně navštěvovaný ráj u východního pobřeží Bali. Vápencový ostrov nabízí neuvěřitelné pláže s bílým pískem a 200 metrů vysoké útesy. Nusa Penida je vzdálená jen 30 minut od Bali lodí. Vydáme se spolu speedboatem, kterým se dostaneme na ostrov. Během celého výletu Vám bude k dispozici český průvodce, který Vám poskytne všechny potřebné informace a odpoví na všechny dotazy.

 

První zastávkou na našem výletu bude Broken beach, nádherná pláž vytvořená velkou kruhovou zátokou obklopenou vysokými skalami. Další zastávkou je pláž Angel Billabong, která se nachází jen kousek od Broken beach. Tato pláž je známá díky krásnému korálovému výběžku, který umožňuje vidět množství ryb a korálů pod vodou. Je to ideální místo pro milovníky potápění a šnorchlování.

 

Naše cesta nás poté zavede na pláž Kelingking, která je často označována jako jedna z nejkrásnějších pláží na Bali. Zde se budete moci kochat nádherným výhledem na moře a obrovskou sochou tyrannosaura, která se zde nachází. Pokud máte rádi procházky, můžete se také projít po stezce kolem pláže, která Vám umožní objevit krásy okolní krajiny. Poslední zastávkou na našem výletě bude pláž Crystal Bay, což je další nádherná pláž, která Vás určitě nadchne. Na této pláži se budete moci vykoupat, šnorchlovat a užívat si nádherné scenérie kolem při západu slunce.


Co uvidíte

  • Pláž Broken beach
  • Pláž Angel Billabong
  • Pláž Kelingking Beach
  • Pláž Crystal Bay
Zahrnuto v ceně
  • Český průvodce
  • Transport tam i zpět
Nezahrnuto v ceně
  • Jídlo

Fotogalerie

Poptávkový formulář

4 000 Kč
/ osoba
Poptávka

Máte dotaz?

Kontakt slouží i pro objednávky

Podobné zážitky

Darujte zážitek

Vytvořte Vánoce nezapomenutelnými s našimi cestovními vouchery!

Popup Vánoce

Odesláním souhlasíte s Obchodní podmínky a Ochrana osobních údajů

Vánoční dárkový poukaz