Odpovědi na otázky, které si možná kladete

Jsme tu proto, abychom vám ušetřili starosti spojené s cestováním. Proto jsme vybrali dotazy, které dostáváme nejčastěji, a podrobně je rozepsali.

Přemýšlející cestovatelka nad častými dotazy

Nechceme se vychloubat, ale v nabízených destinacích opravdu téměř vše. Komplexnost služeb je jednou z našich hlavních předností. Dokážeme vám splnit téměř jakékoliv přání.

Nejprve potřebujeme znát vaši představu včetně finančního rozpočtu a složení skupiny. Na stránkách si můžete u každé destinace zvolit požadovanou službu a odeslat nezávazný poptávkový formulář. Na jeho základě se s vámi spojí specialista pro danou destinaci. Ten se o vás bude starat po celou dobu organizace. Péče o klienty je pro nás prioritou, proto vám službu upravíme opravdu na míru.

Za vytvořením itineráře dle specifických požadavků jsou desítky hodin práce našich specialistů. Na druhou stranu, nejde o nedosažitelný luxus a spolupráce může skvěle fungovat i pro lowcost cestovatele. Díky na míru sestavenému itineráři a našim radám vás dovolená může ve finále vyjít levněji než s běžnou cestovní kanceláří.

Ano. V každé destinaci máme specialistu – koordinátora, který tam žije minimálně během hlavní sezóny. Díky tomu perfektně známe místní atraktivity. Služby každý rok aktualizujeme, abychom vám vždy nabídli to nejlepší z dané destinac

Kompletní cestovní pojištění, se kterým máme dobré osobní zkušenosti, doporučujeme klientům sjednávat na odkazu zde

Samozřejmě, jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. U každé z nabízených destinací najdete konkrétního specialistu a kontakt na něj. Bude tu kdykoliv pro vás.

Veškeré storno podmínky naleznete v našich obchodních podmínkách zde

V každé z našich destinací nabízíme 3 varianty ubytování. Lowcost, economy a luxury. Můžete si tak vybrat variantu podle svých finančních možností. Všechny hotely průběžně kontrolujeme a testujeme, zda si stále drží svoji kvalitu. Díky tomu si za nimi opravdu stojíme a můžeme je s klidem doporučit.

Nenašli jste odpověď na vši otázku?

Napadá vás něco dalšího, na co se potřebujete zeptat? Zavolejte nám, rádi vás uslyšíme!

Kontaktuje nás
destinace 📍

Vyberte si jednu z našich destinací

 • Palmy na pláži v Karibiku

  Karibik

  20 zážitků

  3 ubytování

 • Loď na pláži v Zanzibaru

  Zanzibar

  6 zážitků

  3 ubytování

 • Chrám na bali

  Bali

  6 zážitků

  6 ubytování

Darujte zážitek

Vytvořte Vánoce nezapomenutelnými s našimi cestovními vouchery!

Popup Vánoce

Odesláním souhlasíte s Obchodní podmínky a Ochrana osobních údajů

Vánoční dárkový poukaz